Aplikacje i platformy dedykowane dla biznesu!

Współcześnie praca biurowa wymaga od nas wysokich kwalifikacji – znajomości nie tylko obsługi komputera, ale bardzo konkretnych programów komputerowych, umiejętności organizacyjnych. Firmy, szukając odpowiedniego pracownika na to stanowisko, stawiają przede wszystkim na osoby, które potrafią dynamicznie dostosować się do nowych trendów oraz zmian w IT. A tych jest naprawdę wiele!

Platformy dedykowane dla firm

W średnich i dużych firmach coraz chętniej wdrażane są wewnętrzne platformy, których zadaniem jest poprawienie komunikacji pomiędzy pracownikami, ale również lepsza kontrola nad ich pracą, możliwość wglądu w etapy poszczególnych zadań, kontrolowanie procesów biznesowych. Nie ma jednego wzoru platformy – każda tworzona jest na indywidualne zamówienie. Tworzenie platformy poprzedzone jest długimi godzinami rozmów z klientem oraz pracownikami dotyczącymi codziennych obowiązków i największych problemów związanych z obsługą klienta, komunikacją, przesyłem danych. Na podstawie tych rozmów tworzony jest szablon sieci oraz jej kolejne poziomy, które posłużą do stworzenia dedykowanej platformy. Każdy z jej poziomów może być przeznaczony dla konkretnej grupy zatrudnionych: pracowników biurowych, sprzedawców, managmentu, etc.

Wszystko pod ręką!

Dedykowane aplikacje to kolejne rozwiązanie chętnie wykorzystywane przez firmy. Dzięki tworzonym na zamówienie apkom możliwe jest łatwiejsze łączenie się z firmowymi bazami danych, kontaktowanie się pomiędzy pracownikami. Aplikacje również tworzone są w taki sposób, aby dopasowane były do potrzeb użytkowników: są intuicyjne, w języku polskim lub angielskim. Aplikacje tworzone są dla najpopularniejszych systemów operacyjnych (Android, OS). W czasie użytkowania klient może liczyć na pełną pomoc i wsparcie techniczne autorów aplikacji.

Więcej informacji znajdziesz na http://sidgroup.pl/

Post Author: admin