Długodystansowe motocyklowe podróże? Wybierz Kawasaki!

Od tych krótkich zdecydowanie wolisz długie wyprawy w nieznane? Od zawsze marzyła ci się motocyklowa wycieczka rodem z amerykańskich filmów? Nareszcie masz możliwości by samodzielnie, z partnerką lub z kumplem wyruszyć gdzieś daleko na kilka dni? A może tego typu wyjazdy to twój rytuał? Szukasz odpowiedniej maszyny? Oto i on – Kawasaki VULCAN 1700 VOYAGER ABS!

Informacje techniczne

Kawasaki VULCAN 1700 VOYAGER ABS wyposażony jest w potężny 8-zaworowy widlasty, chłodzony cieczą silnik o dużym skoku i pojemności 1700 cm3. Intencją konstruktorów było uzyskanie wysokiego momentu obrotowego. Średnica tłoka i skok to 102 x 104 mm. Dzięki zastosowaniu w układzie zaworów systemu SOHC odczuwanie reakcji silnika jest niezwykle bezpośrednie. Ponadto jest to pierwszy w historii Kawasaki całkowicie elektroniczny układ sterowania przepustnicą. Daje to możliwość sterowania objętością paliwa oraz dawką powietrza podawanego do silnika. W efekcie jego reakcje są płynne i naturalne, a także możliwa jest precyzyjna kontrola podczas pracy na biegu jałowym. Ponadto model wyposażony jest w 6-biegową skrzynię biegów – 6 bieg pozwala więc na oszczędną, swobodną jazdę po autostradzie.

Wyposażenie

Kawasaki VULCAN 1700 został wyposażony we wszelkie sprzęty, akcesoria i dodatki, dzięki którym nawet najdłuższe trasy sprawiają kierowcy przyjemność. Umieszczony na środku tablicy przyrządów wielofunkcyjny wyświetlacz LCD obsługiwany jest poprzez przełączniki przy prawym uchwycie kierownicy. Układ audio z dwoma głośnikami obejmuje wejście do i-Poda, tunera XM, rada CB oraz do standardowego radia. Bardzo ważną rolę odgrywają duże przednie osłony i owiewka, gdyż chronią zarówno kierowcę, jak i pasażera przed wiatrem. Uderzenia wiatru przenoszone są więc na motocykl, a nie kierowcę. Ochraniacze nóg posiadają natomiast regulowane otwory wentylacyjne. Wyprofilowane, ergonomiczne siedzenie zaprojektowano z myślą o wygodzie podczas długich podróży. Miejsce pasażera zwieńczono zaś zmiękczeniami bagażnika stanowiącymi oparcie pleców i ramion. Kufer o pojemności 50 litrów mieści dwa kaski, zaś boczne bagażniki w sumie zapewniają dodatkowe 76 litrów wolnej przestrzeni.

Zobacz ofertę motocykli Kawasaki na: http://motohangar.pl/dealer-kawasaki/

Post Author: admin