Dom Barbie

Szanghaj to miejsce, w którym od kilku już lat funkcjonuje największy na świecie zabawki sklep z pacynkami Barbie. Koszty jego budowli przewyższyły 20 milionów funtów, a na kolejnych sześciu kondygnacjach dziewczynki znajdą nie tylko swoje kochane lalki we wszelkich możliwych postaciach i kreacjach, jednak także sporą ilość akcesoriów niezbędnych do zabawy.

Spółka Mattel, która znajduje się w mieniu marki Barbie była w stanie stwierdzić, że miejsce to ma na swoim celu oddziaływanie na imaginację dzieci i przenoszenie ich w światek własnych marzeń a także imaginacji. sklep funwithmum

założony w Szanghaju oferuje ponad 1500 różnorodnego gatunku produktów, a pamiętajmy, że mówić będziemy tutaj jedynie o pacynkach!

To co najciekawsze, w propozycji sklepu znajdą się także prawdziwe kreacje – szyte nie tylko na najmniejsze z księżniczek, jednak także i na dojrzałe niewiasty. Jak na razie, robiły będą one monstrualną furorę, między innymi dzięki znajdującemu się w sklepie wybiegowi, po którym każdy może się przejść i poczuć jak prawdziwa modelka. Z kompletną pewnością jest to najbardziej szczególny zabawki sklep, który powstał w minionym sezonie.

Post Author: admin