Kołonotatnik – niezbędnik dzisiejszych czasów

Świat pędzi, a my pędzimy razem ze światem. Planujemy, organizujemy, umawiamy się na spotkania, a żeby o niczym nie zapomnieć wszystko notujemy. Gdzie? W notatniku. Praca, życie rodzinne, uczelnia – to prawdziwa bomba organizacyjna! A notatnik, na przykład ten zakupiony na https://siloo.pl to prawdziwy niezbędnik w tym codziennym chaosie.

Notes przydatny w pracy i w domu

Notes przydatny jest nam zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W pracy zapisujemy różnego rodzaju informacje – ważne spotkania, godziny odbioru przesyłek, terminy oddania projektów czy wskaźniki liczbowe. Notatnik to wygodna forma, która pozwala szybko zapisać wszystko co wydaje nam się ważne. Ponadto wszystkie informacje mamy zebrane w jednym miejscu, a notes możemy wszędzie zabrać ze sobą. Ale praca to nie jedyne miejsce, w którym mamy potrzebę notowania. Lista zakupów, terminy zajęć pozalekcyjnych naszych dzieci, wizyty u fryzjera lub daty zapłaty rachunków – to również ważne informacje, które nie powinny nam umknąć. Dzięki Siloo mamy możliwość gromadzenia domowych danych w jednym miejscu – w wygodnym kołonotatniku.

Kołonotatnik od firmy Siloo

Niewątpliwie wiele osób ma potrzebę notowania informacji bez względu na to czy są one jedynie drobnostkami czy też niezwykle ważnymi danymi. Dzisiejszy postęp technologiczny sprawia, że papierowe notatniki często odchodzą do lamusa na rzecz smartfonów. Jest jednak jeszcze spore grono osób, które mimo wszystko preferuje taki rodzaj tworzenia zapisków. Firma Siloo proponuje ekologiczny i niezwykle oryginalny kołonotatniki w drewnianej oprawie, pokrytej bezbarwnym oraz bezzapachowym akrylowym lakierem, który nadaje jej połysku i chroni przed zarysowaniami. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość grawerowania wzoru na okładce, np. mapy świata. Ponadto forma, jaką oferuje Siloo idealnie nadaje się do własnoręcznego zdobienia techniką decoupage. Dzięki temu nasze notesy będą jedyne i niepowtarzalne wśród innych.

Post Author: admin