Komfort jazdy wyłącznie w dużych samochodach marki Ford

Miejskie auta klasy B nie są w stanie zaspokoić Twoich potrzeb? Jesteś typem podróżnika? Samochód służy Ci raczej do przemierzania Europy i świata w coraz to dalsze jego zakątki aniżeli do codziennej jazdy miejskiej? Poszukujesz pojazdu, w którym znajdziesz wygodne miejsce nie tylko dla siebie, jako kierowcy oraz pasażerów – swojej rodziny i przyjaciół, ale także takiego, w którym swobodnie pomieszczą się Wasze bagaże? Postaw na niezastąpione samochody marki Ford, dostępne u autoryzowanego dilera – Ursyn Car.

Ford Galaxy

Prócz miejsca dla kierowcy w modelu Galaxy pasażerowie mają do dyspozycji aż sześć wygodnych, pełnowymiarowych foteli. Samochód wyposażony jest w system audio z 9 głośnikami, panoramiczny szklany dach oraz innowacyjny system Easy Fold, który pozwala aranżować ogromną przestrzeń w zależności od potrzeb i sytuacji. Każde z siedzeń w drugim i trzecim rzędzie składa się na płasko po naciśnięciu specjalnego przycisku.

Ford S-MAX

S-MAX to samochód idealny dla tych, którzy z jednej strony zwracają uwagę na ładny, elegancki wygląd auta, zaś z drugiej potrzebują miejsca dla siedmiu osób. Ten model Forda cechuje się praktycznymi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami, bezpieczeństwem, wysokimi osiągami i niskim zużyciem paliwa. Z zewnątrz wyróżnia się zaś sportową sylwetką.

Ford C-MAX i Grand C-MAX

Jak czytamy na www.ursyncar.pl pięcioosobowy Ford C-MAX i siedmioosobowy Grand C-MAX wyposażone są w system elastycznej konfiguracji foteli w drugim rzędzie. Pozwala to w pełni wykorzystać przestrzeń oraz zapewnia pasażerom komfortową podróż. Elektrycznie i bezdotykowo otwierany i zamykany bagażnik, ułatwia szybkie pakowanie zakupów i walizek.

Post Author: admin