Luksusowy sprzęt do gier video

Minęły czasy, kiedy gracz miał w sklepie do wyboru dziesięć myszek do gier i niewiele więcej klawiatur. Teraz każdy typ urządzenia serwowany jest e-sportowcom w setkach edycji. Graczom nie szkoda pieniędzy na kontrolery, które służą tylko w pojedynczej grze. Wiedzą, że sukces ma swoją cenę materialną.

Sprzęt do gier to zbiór produktów, które w pierwotnym zamyśle mają poprawić rezultaty e-sportowców (czasami są po prostu tylko dekoracjami). Wbrew powszechnej opinii, nie muszą to być tylko urządzeni elektroniczne. Równie dobrze mianem tym można określić fotele gamingowe, podkładki pod kontrolery lub biurka dla graczy. Same akcesoria do gier potrafią kosztować drugie tyle, co podstawa komputera PC, czyli kilka tysięcy złotych. Nie wiadomo kiedy, weszły one w kategorię dóbr luksusowych. Kilkaset złotych za myszkę czy ponad tysiąc za klawiaturę nie są już czymś nie do uwierzenia. Naszym zdaniem, są pewne granice, które już zostały dramatycznie przekroczone. Mistrzem w Counter Strike czy Dota można zostać równie dobrze na myszce za 100 lub 200 złotych. Szaleństwa cenowe i konstrukcyjne niektórych producentów nie oznaczają w żadnym razie, że dojrzały sprzęt do gier jest niepotrzebny. Trzeba docenić nieszablonowe myślenie jego twórców. Progresywne opcje technologiczne przesądzają o tym, że ścigając się komputerowym bolidem meldujemy się na mecie o kilka sekund wcześniej. W grach strategicznych progresywna myszka szybciej wyśle jednostki do walki, a w FPS nie pozwolicie umknąć za przeszkodę wrogowi, który pojawi się w zasięgu waszego laserowego celownika.

Rozsądne oferty gamingowe gromadzone są na https://gamera.pl

Są ludzie, którzy powiedzą, że zakup desygnowanego sprzętu do gier to zaklinanie rzeczywistości. Z twierdzeniem tym bez wahania polemizować będą e-sportowcy, którzy dzięki nowatorskiemu sprzętowi poczuli smak prawdziwych pieniędzy. Nie każdy wynalazek ma sens użytkowy, ale przecież gra ma pozostać zabawą, a nie stać się tylko następnym brutalnym sportem. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, gdy inżynierowie pokażą kolejny wynalazek o nieco ekscentrycznej koncepcji. Tworzenie sprzętu do gier jest pewnego rodzaju zabawą. Spośród kilkunastu nowych wyrobów, kilka zawsze pozostanie w obiegu ze względu na faktyczny udział w sukcesach graczy.

Post Author: admin