Microsoft Dynamics NAV w 2018 roku

Nowy rok to nowe możliwości i nowe plany. Tak jak dotyczą nas samych, tak dotyczą również tych małych i ogromnych przedsiębiorstw. Nastał nowy – 2018 rok – dlatego nowości szykuje również firma Microsoft. Najlepiej omawiać je w gronie ekspertów, dlatego zaplanowano kilka konferencji, by stworzyć ku temu warunki.

Planowane ważne wydarzenia

Na marzec (15-16) firma Microsoft planuje drugą już edycję konferencji Direstions ASIA, która ponownie odbędzie się w stolicy Tajlandii. Kierowana jest do programistów, konsultantów, wdrożeniowców, ekspertów oraz właścicieli firm z Azji, Australii, Nowej Zelandii, Japonii oraz Indii. Pod koniec kwietnie (24-26), w Dublinie odbędzie się z kolei konferencja Summit EMEA, która organizowana jest dla użytkowników, ekspertów branżowych oraz producentów oprogramowania Dynamics 365, AX i CRM. Będą mieli oni możliwość wymiany doświadczeń i omówienia najnowszych aktualizacji produktów, jak również poszukania inspiracji dotyczących nowych rozwiązań. W Las Vegas, w dniach 15-19 lipca odbędzie się coroczne wydarzenie pod nazwą Microsoft INSPIRE, na którym prezentowana jest strategia Microsoft na następny rok. Partnerzy mogą wówczas wymieniać się również swoimi spostrzeżeniami w zakresie rozwiązań biznesowych. W dniach 22-23 listopada w Belgi będzie miała miejsce konferencja o bardzo technicznej naturze – NAV TechDays organizowana przez mibuso.com. To okazja do spotkania dla właścicieli firm oraz najlepszych deweloperów, podczas której mogą wymienić się pomysłami i nawiązać współpracę.

To również dobry czas dla ciebie!

Natomiast jeśli ty jesteś właścicielem firmy i do tej pory nie korzystasz z systemy Microsoft Dynamics NAV, to najlepszy czas by to zmienić – w myśl zasady nowy rok – nowe możliwości. Wystarczy odwiedzić stronę internetową https://nav24.pl i zgłębić wiedzę dotycząca oprogramowania. Z pewności po zapoznaniu się z możliwościami, jakie ono oferuje nic nie będzie mogło cię powstrzymać. Tym bardziej, że specjaliści z firmy NAV24 udzielą ci wsparcia i chętnie pomogą we wdrożeniu programu.

Post Author: admin