Niezapomniane podróże z najlepszym motocyklem turystycznym marki Kawasaki

Kawasaki VULCAN 1700 VOYAGER ABS, bo o nim oczywiście tu mowa to wymarzony pojazd dla wszystkich miłośników długich motocyklowych wypraw, przejażdżek po bezdrożach oraz niezapomnianych przygód pełnych nieoczekiwanych wydarzeń. Gwarantujemy, że ta solidna, potężna maszyna dostępna u autoryzowanego dilera Moto Hangar z pewnością nie raz cię zaskoczy!

Wyposażenie Kawasaki VULCAC 1700 VOYAGER ABS

Inżynierowie z firmy Kawasaki wyposażyli model VULCAN 1700 w sprzęty, akcesoria i dodatki, dzięki którym pokonanie nawet najdłuższych tras nie stanowi dla kierowców żadnego problemu. Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, przełączniki przy prawym uchwycie kierownicy oraz układ audio z dwoma głośnikami i wejściem do i-Poda, tunera XM, radia CB i standardowego radia wpływają na wygodę jazdy, a także umilają dalekie podróże. Przed wiatrem kierowcę i pasażera chronią przednie osłony i owiewka. Niesamowicie komfortowe jest również ergonomiczne siedzisko. Doskonałe oparcie stanowią zaś zmiękczenia bagażnika. Kufer o pojemności 50 litrów pomieścić może dwa kaski, a 76 litrowe boczne bagażniki dodatkowy bagaż.

Zastosowane rozwiązania techniczne

Kawasaki VULCAN 1700 VOYAGER ABS czerpie moc z potężnego, chłodzonego cieczą, 8-zaworowego silnika o pojemności 1700 cm3, który został zaprojektowany tak, by osiągać wysoki moment obrotowy i skok 102 x 104 mm. Ponadto, jak podaje www.motohangar.pl jest to pierwszy w historii japońskiego koncernu motocykl z całkowicie elektronicznym układem sterowania przepustnicą, a tym samym z możliwością regulowania objętości paliwa oraz dawki powietrza podawanego do silnika. Jego reakcje są płynne i naturalne, a 6 bieg dodatkowo pozwala na oszczędną jazdę po autostradzie.

Post Author: admin