Podaruj srebro w prezencie

Jest wiele okazji by podarować komuś prezent – walentynki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, urodziny, imieniny, rocznica czy wreszcie Święta Bożego Narodzenia. Spoglądając na ofertę sklepu Home Design niezaprzeczalnie jest też wiele przedmiotów, które można podarować. Wybierając upominki dla ukochanej osoby, przyjaciółki czy też swojego szefa zawsze warto wybrać coś wyjątkowego. Dobrym pomysłem są przedmioty wykonane ze srebra – eleganckie, niebanalne i ponadczasowe.

Dla niej

Upominki ze srebra zawsze będą doskonałym wyborem dla kobiety. Srebrna broszka zachwyci niejedną miłośniczkę oryginalnej biżuterii. A modele z ozdobnymi kamieniami będą pięknie prezentowały się na płaszczu lub marynarce. Prezentem pięknym i zarazem praktycznym będzie z kolei zestaw sztućców ze stali szlachetnej lub srebra bądź srebrna cukiernica czy patera na ciasto, dostępna na www.h-design.pl.

Dla niego

Chcąc obdarować mężczyznę wyjątkowym i praktycznym prezent można zdecydować się na podstawka pod telefon wykonaną ze stali szlachetnej, która będzie służyła zarówno w biurze jak i w domu. Doskonałe upominki to również srebrna papierośnica, unikatowe srebrne szachy na drewnianej szachownicy lub srebrne figurki, które można kolekcjonować.

Dla szefa

Prezent dla szefa powinien być przede wszystkim stosowny w kontekście relacji biznesowej. Wykonany z wysokiej jakości srebra nóż do papieru, z oryginalnie zdobioną rękojeścią, ręcznie wykonany wizytownik z grawerem bądź srebrna papierośnica lub pojemnik na cygaro z pewnością będą trafionymi upominkami.

Post Author: admin