Prace specjalistyczne – nietypowe usługi dla przemysłu

Oprócz bieżącego sprzątania istotną wartość mają prace specjalistyczne, oferowane przez firmy zajmujące się profesjonalnym utrzymywaniem porządku, jak na przykład Akademia Czystości. Oferta kierowana jest nie tylko do firm z branży usługowej, ale też do powierzchni produkcyjnych, magazynowych oraz wymagającej branży automotive.

Prace wysokościowe

To dziedzina zwana również alpinizmem przemysłowym. Swym zakresem obejmuje mycie okien i elewacji, czyszczenie konstrukcji, ścian oraz wszelkich elementów podsufitowych hal przemysłowych. Zajmuje się również czyszczeniem maszyn i urządzeń. Dzięki specjalistycznym przyrządom, jak na przykład myjki teleskopowe, urządzenia parowe czy zwyżki oraz wykwalifikowanym pracownikom, firmy gwarantują zadowolenie swoim klientom.

Doczyszczanie posadzek

Niejednokrotnie przy ogólnie panującym porządku, posadzka pozostawia wiele do życzenia. Stare, nawarstwione powłoki oraz zaschnięte tłuszcze smary i oleje, szpecą wygląd pomieszczenia. Nowoczesne technologie i bogate zaplecze sprzętowe pomagają w doprowadzeniu posadzek do jak największej czystości.

Odgrzybianie

Bardzo ważne jest podejście kompleksowe, jakie stosuje Akademia Czystości. Od zdiagnozowania powodu powstania grzybów, przez wybór najlepszych środków i techniki, aż po samo działanie i określenie jego częstotliwości. Tego typu prace zapewniają nie tylko schludny wygląd, ale przede wszystkich wpływają na zdrowie osób znajdujących się w danym pomieszczeniu.

Polimeryzacja

To nic innego jak nadanie chemicznie utwardzonej powłoki, która nie tylko nabłyszcza, ale też zabezpiecza powierzchnię. Chroni bowiem przed wnikaniem brudu i przed zarysowaniami. Polecana w placówkach oświatowych (szkoły i przedszkola), w obiektach służby zdrowia oraz w obiektach handlowych.

Post Author: admin