Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w salonie

 

Telewizja, prasa czy uliczne bilbordy bombardują nas reklamami, w których modelki prezentują piękne, długie, gęste i podkręcone rzęsy. W rzeczywistości jednak okazuje się, że nie każda z nas może pochwalić się takim atutem. Oczywiście staramy się zaakcentować oko i kupujemy coraz to nowsze tusze do rzęs, by osiągnąć efekt z reklam. Tymczasem możemy skorzystać z propozycji dostępnej w Pilnik i Zalotka, gdzie doświadczeni pracownicy oferują nam przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – różne metody

Na stronie internetowej www.pilnikizalotka.pl widnieje oferta, dzięki której możliwe jest  przedłużanie i zagęszczanie rzęs różnymi metodami. Pierwsza z nich – metoda 1:1 –  polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do każdej naturalnej. Tę opcję wybierają kobiety o bardzo krótkich i cienkich rzęsach. Kolejną metodą jest 2:1, gdzie dokleja się dwie sztuczne rzęsy do jednej naturalnej. Efekt jest bardziej wyrazisty niż w pierwszej opcji, rzęsy są mocniej podkreślone, ale nadal wyglądają bardzo naturalnie. Salon Pilnik i Zalotka proponuje również przedłużanie i zagęszczanie rzęs  metodą 3D, dzięki której rzęsy są ekstremalnie wydłużone i pogrubione. Do każdej naturalnej rzęsy dokleja się trzy lekkie, jedwabne odpowiednik. Natomiast przełomową techniką jest technika Volume Russian style 2D-8D. To stylizacja najpełniejsza przy użyciu najlżejszych rzęs.

 

Jak dbać o rzęsy po zabiegu?

Jeśli zdecydujemy się na przedłużanie i zagęszczanie rzęs to musimy wiedzieć, że zalecane są wówczas specjalne środki ostrożności. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą. W codziennej pielęgnacji w okolicy oczu nie wolno stosować płynów na bazie tłuszczów. Powinno się zamienić je na płyn micelarny. Ponadto należy unikać sauny i solarium, ponieważ rzęsy nie powinny być narażone na wilgoć i gorące powietrze.

 

 

 

 

Post Author: admin