Relingi samochodowe – uniwersalne uzupełnienie bagażnika

 

Wiosenne święta, a może majówka spędzona z dala od domu? W okresie wiosennym bardzo często korzystamy z ‘po zimowej’ aury, wyruszając w dłuższe trasy. Wiosną, pogoda zachęca nas do częstego korzystania z jej uroków. Posiadacze samochodów bardzo często stają przed dylematem, jak spakować bagaż, aby podróż odbyła się bez zakłóceń – szczególnie w drodze na dłuższe eskapady. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór bagażnika na relingi samochodowe uniwersalne. Dlaczego?

Bagażnik na relingi samochodowe uniwersalne – czy warto?

Bagażnik na relingi samochodowe uniwersalne przede wszystkim pełni rolę dekoracyjną. Bagażnik na relingi samochodowe uniwersalne występuje najczęściej w formie dwóch poręczy (tzw. profili relingowych). Relingi samochodowe uniwersalne są zbudowane z belek wzdłużnych, które mocuje się bezpośrednio na dachu samochodowym. Z założenia, bagażnik na relingi samochodowe uniwersalne posiada właściwość funkcjonalno-użytkową, która wiąże się z przetransportowaniem ekwipunku na dachu auta. Krokiem poprzedzającym celowość tego systemu jest uprzednie przymocowanie belek poprzecznych do relingów. Z kolei funkcją użytkową bagażnika na relingi samochodowe uniwersalne jest fakt, że przy ich montażu będą one jednocześnie dostosowane do kilku modeli samochodów. Jest to w pełni funkcjonalne rozwiązanie, które gwarantuje spokojną oraz satysfakcjonującą podróż.

Baza transportowa a bagażnik na relingi samochodowe uniwersalne

Bagażnik na relingi samochodowe uniwersalne jest jednym z najbardziej tradycyjnych metod przewozu bagaży na dachu auta. Innym, równie korzystnym rozwiązaniem są belki bazowe, które w odróżnieniu od relingów, stanowią podstawę bagażnika i nie są mocowane wzdłuż dachu. Te oraz inne systemu bagażowe znajdziecie na www.amos.auto.pl.

Post Author: admin