Rodzaje środków zapachowych do łazienki

Wszyscy muszą korzystać z łazienki, więc należy zadbać o to, aby czas tam spędzony nie kojarzył się z odorem, ale z ładnym zapachem. Wiadomo, że mokre ręczniki i mokre ubrania na przykład po meczu wydzielają przykry zapach, dlatego nie należy przechowywać je w takiej formie, lecz wysuszyć lub najlepiej od razu uprać.

Na szczęście istnieją opcje poprawiające doznania węchowe w postaci środków zapachowych. Łazienka pachnąca grejpfrutem lub energetycznym eukaliptusem sprawia użytkownikom wiele przyjemności.

Rodzaje środków zapachowych do łazienki

Na rynku dostępne są różne rodzaje środków zapachowych do łazienki stanowiących wyjątkowy i piękny sposób na zapach i udekorowanie domu. Można ustawić w łazience efektownie wyglądającą buteleczkę z niesamowicie przenikającym powietrze aromatem białej brzozowej trzciny, które są idealne do dalszego rozproszenia zapachu. Wystarczy umieścić butelkę z zapachem w wybranym miejscu łazienki, umieścić wiązkę trzciny w środku, aby uwydatnić zapach. Rozchodzący się aromat takiego środka zapachowego napełnia powietrze i zapewnia trwały, stały i piękny zapach.

Elegancki aromat może znajdować się również w kolorowych kuleczkach ułożonych w plastikowym pudełeczku, unoszący się zapach może utrzymywać się w tym małym pomieszczeniu nawet 4 tygodnie. Taki środek zapachowy jest prosty i łatwy w użyciu. A także atrakcyjny i eliminuje trudne zapachy w pomieszczeniu, które nie zawsze kojarzy się z tak cudownym doznaniem. Te różnobarwne kuleczki stanowią także dekorację łazienki, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Różne środki zapachowe dostępne są na stronie http://generalfresh.pl – środki czystości do domu 

Można dodać łagodny zapach do swojej łazienki bez ostrych aerozoli. W rogu łazienki warto ustawić kosz z mieszanką sosny, płatków róż, przypraw i skórki owoców cytrusowych, dzięki czemu będzie pachniało naturalnie. Innym sposobem na dodanie zapachu jest pachnąca świeca sojowa. Zapalenie świecy przed skorzystaniem z toalety, a następnie zdmuchnięcie jej przyniesie oczekiwane odczucia. Jest tak wiele różnych aromatów, że nie stanowi problemu odnalezienie czegoś odpowiedniego dla swojego lub domowników gustu.

Pachnące dyfuzory z trzciny są kolejną opcją, mają szklaną wazę wypełnioną pachnącymi olejkami eterycznymi. Długie trzciny pochłaniają olej, a następnie rozpraszają zapach w powietrzu. Subtelne dyfuzory na baterie, uwalniają czasowo wybrany zapach, dzięki czemu w każdej chwili można poczuć aromat pieczonego jabłka, cynamonu lub kwiatów wybranych długiej listy dostępnych środków zapachowych.

Niektóre Panie domu wykorzystują płyn do płukania tkanin, jako skuteczny środek zapachowy do łazienki. Wystarczy nanieść niewielką ilość ulubionego płynu i pozostawić do całkowitego wyschnięcia, po czym następnie powtórzyć czynność, efekt murowany.

Inne rodzaje środków zapachowych do łazienki zawierają się w kadzidełkach, które można rozpalić przed wejściem do tego wyjątkowego pomieszczenia. Na przykład aromatyczne kadzidełko o zapachu piżma, drzewa sandałowego czy lawendy może umilić czas spędzony podczas kąpieli.

Post Author: admin