Rower czy kajaki?

Nadszedł czas upragnionych wakacji, a wraz z nim czas podróżowania po kraju i po świecie. Coraz więcej osób decyduje się na aktywne spędzanie urlopu stawiając na uprawianie sportu lub górskie wycieczki. Niewątpliwie jednak problem leży w pakowaniu się na upragniony urlop. Miłośnicy rowerowych wypraw dobrze wiedzą, że transport jednośladów wcale nie należy do najłatwiejszych. Tymczasem coraz więcej rowerowych tras zachęca do aktywnego wypoczynku. Z kolei zwolennicy kajaków zdają sobie sprawę, że trudno jest zmieścić wiosła do bagażnika. Na szczęście w obu przypadkach jest rozwiązanie – bagażnik samochodowy!

Bagażnik samochodowy dla rowerów

Wypożyczalnia bagażników samochodowych Auto Carrier, oferuje możliwości przewożenia jednośladów na różne sposoby. Dla osób, które posiadają bagażnik samochodowy bazowy rozwiązaniem jest transportowanie rowerów na dachu. Zapewnia to swobodny dostęp do bagażnika z tyłu i brak ograniczenia widoczności. Nie ma tez problemu z widocznością tylnej tablicy rejestracyjnej. Inna propozycja to bagażnik samochodowy montowany na hak. Taki model gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo, znikomo wpływa na opór powietrza, a większość modeli posiada już specjale odchylenie, dzięki czemu ułatwiony jest dostęp do bagażnika z tyłu. Niestety rowerowy bagażnik samochodowy na hak zasłania tylne światła i tablicę rejestracyjna.  

 

Bagażnik samochodowy box

Bagażnik samochodowy box to z kolei rozwiązanie dla miłośników kajakarstwa. To rodzaj bagażnika montowanego na dachu samochodu. Jego dobór uzależniony jest od rodzaju samochodu i nośności dachu. Bagażnik samochodowy box jest chętnie wybierany przez pasjonatów sportów wodnych. Jego gabaryty z łatwością zmieszczą bowiem długie wiosła oraz niezbędne kapoki, które w bagażniku auta zajmują bardzo dużo miejsca. 

 

Post Author: admin