Sypialnia spowita bielą – aranżacja

 

Biel – symbol niewinności i czystości. Koi zmysły wpływając pozytywnie na umysł człowieka. Moda jest zmienna i powraca w każdej sferze. Do łask powracają aranżacje sypialni w stylu angielskim – czyli biel jako symbol przewodni. Sypialnie w odcieniach bieli i jasnego beżu bardzo pozytywnie wpływają na nasze umysły, wyciszając nasze organizmy po ciężkim dniu. Sypialna spowita bielą to przede wszystkim pomieszczenie, które nie wymaga zbyt dużego nakładu światła. Ponadto, aranżacja takiej sypialni pozwala zarówno na mieszanie wzorów i kolorów dekoracji czy pościeli, jak i na zachowanie surowych elementów w białych odcieniach, które najpiękniej prezentują się z dodatkiem koronki.

Idealna pościel z satyny bawełnianej

Mianem idealnej pościeli z satyny bawełnianej określa się wysoko gatunkową tkaninę bawełnianą o odpowiednim splocie. Satyna bawełniana jest jednym z rodzajów bawełny, o której decyduje tzw. splot krzyżowy, który polega na czterokrotnym splataniu bawełnianej przędzy górą, a następnie tylko dwukrotnie dołem. Dzięki splotu krzyżowemu uzyskuje się charakterystyczną miękkość oraz połysk. Proces szycia krzyżowego nazywany jest merceryzacją. Pościel z satyny bawełnianej to w pełni naturalny materiał tekstylny, którego dominującą cechą jest niepowtarzalna aksamitność oraz charakterystyczny połysk. Dzięki zastosowaniu naturalnego splotu materiałowego możemy mieć pewność, że wybór pościeli z satyny bawełnianej zapewni nam komfort podczas snu, zapobiegając potliwości.

Pościel z satyny bawełnianej – w jakiej temperaturze prać?

Jeżeli mamy wątpliwości, w ilu stopniach prać pościel z satyny bawełnianej, należy kierować się przede wszystkim zaleceniami producenta, zamieszczonymi na metce. Najczęściej polecaną temperaturą prania pościeli z satyny bawełnianej jest zakres od 40-60 stopni.

Sprwadź szeroką ofertą pościeli w sklepie internetowym https://dekorativa.pl

Post Author: admin