Wanna w innym wydaniu

 

Aranżując łazienkę wiele osób zastanawia się czy wybrać wannę czy prysznic, na przykład od firmy Krzemień. Decyzja nie należy do najłatwiejszych, gdyż każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Prysznic jest doskonały dla osób żyjących aktywnie. Wanna zaś pozwala nam na długie chwile relaksu po ciężkim dniu. Dla zwolenników drugiego rozwiązania projektanci mają ciekawa propozycję, jaką jest wanna z otwieranymi drzwiami.

Wanna z otwieranymi drzwiami – względy estetyczne

Wieczorny relaks w wannie jest jedną z przyjemniejszych chwil. Pozwala się odprężyć i chociaż na chwilę zapomnieć o stresie związanym z mijającym dniem. Poza atmosferą, na przykład w postaci zapachowych świec i relaksacyjnej muzyki, znaczenie ma również sama wanna. Miło przecież wejść do łazienki, która zaprojektowana jest zgodnie z naszym gustem. Ciekawą propozycją projektantów wnętrz jest wanna z otwieranymi drzwiami. Doskonale się prezentuje i pasuje do wielu stylów aranżacyjnych. Klasyczny kształt wzbogacony jest oryginalną szklaną wstawką w postaci drzwiczek. Wanna z otwieranymi drzwiami to swego rodzaju ukłon w stronę nowoczesności i szacunek dla tradycji jednocześnie.

 

Wanna z otwieranymi drzwiami – względy funkcjonalne

Wanna z otwieranymi drzwiami łączy względy estetyczne z praktycznymi. Model ten pozwala na posiadanie rozwiązania 2 w 1 – wanny i prysznica. Zintegrowane drzwi szklane łatwo transformują bowiem wannę w dostępny otwarty prysznic. To zatem rozwiązanie doskonałe dla osób, które mają małą łazienkę i nie mogą sobie pozwolić na wstawienie wanny i kabiny prysznicowej oddzielnie. wanna z otwieranymi drzwiami to także sprawdzone rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową, gdyż dostęp do niej jest zdecydowanie łatwiejszy niż w przypadku modeli standardowych. Ponadto taka otwierana wanna doskonale również sprawdzi się w mieszkaniach seniorów, gdyż nie będzie generowała żadnych przeszkód z wejściem, a poranna i wieczorna toaleta znów stanie się przyjemnością.

 

Post Author: admin