Zaopatrzenie piekarni i cukierni – województwo śląskie

Pieczywo i wyroby cukiernicze je się i kupuje się wszędzie. W każdym województwie na terenie całej Polski działa wiele piekarni i wiele cukierni. Każda z nich ma swoje, często duże potrzeby zaopatrzeniowe, dlatego w każdym województwie działa kilka firm, zajmujących się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni czy punktów gastronomicznych.

Niezbędne produkty

Każda taka hurtownia oferuje szeroką gamę produktów niezbędnych do przygotowywania wypieków, a więc mąk, ziaren, nabiału, tłuszczy, drożdży, cukrów, żeli, barwników, owoców, bakalii czy galaretek. Nie brakuje również dodatków, na przykład dekoracji cukierniczych. Wszystko po to, żeby jak najbardziej dopasować się do klienta. A że klienci piekarni i cukierni potrafią być wymagający w stosunku do produktów, również piekarnie i cukiernie muszą być wymagające w stosunku do hurtowni.

Zaopatrzenie piekarni i cukierni – województwo śląskie

Jedną z największych firm zaopatrzeniowych na Górnym Śląsku jest Atlantis, która ma swoją siedzibę w Gliwicach. To firma, która posiada produkty niezbędne do funkcjonowania piekarni oraz cukierni i, co najważniejsze, prowadzi dystrybucję na terenie całego kraju. Również w Gliwicach funkcjonuje hurtownia Savpol, która poza dystrybucją produktów oferuje również szkolenia i wsparcie technologów.

Zaopatrzenie piekarni i cukierni znajdziemy również w Będzinie, tam swoją siedzibę ma hurtownia DROSOL, która poza sprzedażą produktów do pieczenia poleca swoim klientom również sprawdzone receptury na nowe wypieki.

Wejdź i sprawdź ofertę na: Hurtownia cukiernicza – Savpol

Post Author: admin