Znajdź swój ulubiony smak kawy Lavazza

Poranne parzenie kawy to dla ciebie prawdziwy rytuał? Lubisz przygotowywać gorący napój dla siebie i swoich najbliższych? Uwielbiasz mocną espresso? A może wolisz delikatne, kremowe latte lub cappuccino? Zastanawiasz się jaką mieszankę ziaren wybrać by stworzyć ulubiony napar? Istniejąca od 1985 roku firma Lavazza stale rozwija się, poszukuje nowych rozwiązań, a przy tym utrzymuje najwyższą jakość swoich wyrobów. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo mieszanek ich kawy. Przedstawiamy Ci kilka najpopularniejszych rodzajów. Z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Crema e Aroma

Kawa Lavazza Crema e Aroma to średnio palona kremowa i aromatyczna mieszanka arabiki i robusty. Wyróżnia ją intensywny, mocny smak z wyczuwalnymi czekoladowymi nutami oraz gęsta, długo utrzymująca się pianka. Crema e Aroma polecana jest przede wszystkim do latte i cappuccino. Sprawdza się też jako mocne espresso.

Gran Espresso

To kolejna mieszanka arabiki i robusty. Ziarna, z których powstaje pochodzą z centralnej i południowej Ameryki (arabika) oraz z Afryki (robusta). Kawa o intensywnym, głębokim smaku. Idealna jako pobudzające espresso lub baza pod kawy mleczne.

Pienaroma

A teraz coś dla odmiany. Pienaroma bowiem to delikatna arabika, z ziaren zbieranych w Brazylii i środkowej Ameryce. Charakteryzuje ją łagodny, lekko słodki smak oraz kwiatowy aromat.

Tierra

Kawa Lavazza Tierra, o niewielkiej zawartości kofeiny, wyróżnia się aromatycznym, dość specyficznym smakiem. Zawdzięcza go specjalnie wyselekcjonowanym ziarnom, pochodzącym z plantacji w Kolumbii, Peru i Hondurasie, gdzie firma wspiera handel zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Qualità Oro

To jedna z najczęściej kupowanych kaw do domu. Wyróżnia ją pełny, jedwabisty, a zarazem intensywny i wyjątkowo słodki smak 100% mieszanki arabiki.

Post Author: admin